Game BOX 24

Graj w kasynie online z największymi jackpotami, bonusami i najlepszym oprogramowaniem do usług 24 godziny na dobę

Strzeż się niebezpieczeństwa uzależnienia od hazardu

Kasyno online na pieniadze

Możesz wygrać pięć lub dziesięć dolarów, a następnie zdecydować się na więcej biletów. Gdy tylko pojawi się potrzeba hazardu. nie jest to dalekie od kupienia losu lotto i udania się do kasyna na prawdziwą akcję. Przy tak wielu witrynach hazardowych online każdy może uprawiać hazard nawet dla osób niepełnoletnich, a uzależnienie od hazardu wśród nastolatków rośnie. Witryny mówią, że musisz mieć ukończone 18 lub 21 lat, ale kto sprawdza identyfikatory? Nastolatki trzy razy częściej uzależniają się od hazardu niż dorośli. Niektórzy gromadzą tysiące dolarów długów hazardowych, zanim osiągną wiek wystarczający do uzyskania prawa jazdy! Hazard jest ukrytym nałogiem, ponieważ jest bardziej prawdopodobne, że odbywa się w tajemnicy niż wieczorem w kasynie z przyjaciółmi.

Strzeż się niebezpieczeństwa uzależnienia od hazardu Trzymaj dalaWraz ze wzrostem uzależnienia hazard zakłóca pracę, społeczne, psychiczne i fizyczne aspekty twojego życia. Do 4% Amerykanów uzależnia się od hazardu. Jeśli stwierdzisz, że pragniesz emocji związanych z ryzykowaniem pieniędzmi i marzysz o dużej wygranej, jesteś graczem akcji. Ale jeśli masz większe szanse na uprawianie hazardu, gdy jesteś zdenerwowany lub znajdujesz się w sytuacji kryzysowej, to jesteś hazardzistą. Kobiety są bardziej skłonne do ucieczki od hazardu, podczas gdy mężczyźni są zazwyczaj hazardzistami akcji. Jeśli zdasz sobie sprawę, że jesteś skłonny do hazardu i to przejmuje twoje życie, musisz uzyskać pomoc. Nie możesz tego pokonać na własną rękę. Uzależnienie od hazardu jest tak samo silne jak narkotyki lub alkohol. Oto kilka wskazówek, które pomogą ci przełamać uzależnienie od hazardu:

  1. Powiedz swojemu małżonkowi, znaczącemu drugiemu, rodzicowi lub bliskiej Ci osobie. Poproś ich o wsparcie podczas konfrontacji z problemem.
  2. Ogranicz dostęp do pieniędzy. Przetnij swoje karty kredytowe i debetowe. Noś w portfelu tylko niewielkie ilości gotówki.
  3. Zmień swoją ścieżkę. Trzymaj się z dala od miejsc, które wyzwalają hazard.
  4. Trzymaj się z dala od ludzi, którzy zachęcają Cię do hazardu. W razie potrzeby zmień numer telefonu komórkowego lub adres e-mail, aby nie mogli się z Tobą skontaktować.

 

Categories
Blog

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    *    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>