Game BOX 24

Graj w kasynie online z największymi jackpotami, bonusami i najlepszym oprogramowaniem do usług 24 godziny na dobę

Kości online

Kości online

Kości online to ekscytująca gra rozrywkowa, w którą możesz grać z rodziną lub z graczem online. Bzdury są dla zabawy we wszystkich częściach świata. Możesz wygrać pieniądze w kasynie, rzucając kostką. Zasady gry w kości, strategia, jak zrobić Gdzie erchete jest twoja kolej, aby rzucić kostką, wybrać dwie i zwrócić resztę stickman. Po zakładzie możesz rzucić kostką. Odzyskaj kontrolę nad kostkami tylko wtedy, gdy dostaniesz 7 lub „przetniesz” rzut kostką (zatrzymaj).

Najważniejszy jest pierwszy rzut. Jeśli wyrzucisz automatycznie 7 lub 11, jesteś zwycięzcą. W takim przypadku po zgromadzeniu wygranych kości będą w twoim posiadaniu. Jeśli twój pierwszy rzut przyniesie 4, 5, 6, 8, 9 lub 10, liczba ta jest „punktem”. Umieść znacznik wyboru w polu z numerem, aby wszyscy gracze wiedzieli, jaki jest „punkt” na stole. Aby wygrać grę, będziesz potrzebować tego numeru, aby wyglądał, zanim się pojawi. Jeśli jednak masz 5 na pierwszym rzucie, 5 to „punkt”. Nie ma znaczenia, kiedy będziesz wyglądać na 5, przynieś wcześniej 7. Jeśli masz 7 lat, przegrywasz, a kości są przekazywane następnemu graczowi. Załóżmy, że 5 to „punkt”, a drugi rzut przyniesie 4, wtorek 9, a następnie przywróci 5. Następnie wygrałeś, ponieważ ponownie podbiłeś 5 bez przyniesienia 7. Dopóki masz 7, nadal masz kości twoje posiadanie i po założeniu zaczynasz nową grę.

Kolejny rzut to twój ponownie rozpatrzony rzut. Podobnie jak 7 i 11 można bezpośrednio uznać za zwycięstwo, można je również uznać za bezpośrednią porażkę. Jeśli rzut 2, 3 lub 12, przegrywasz. Tracisz żetony, ale nie kości, ponieważ nie musisz znieść nawet 7.

Gra to nic innego jak zakład za lub przeciw graczowi, który rzuca kostką, tj. Stawka w określonej liczbie, która przyniesie lub przyniesie następny rzut. Cieszyć się!